GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

kulturyayincilik.com bir Külyay Yayıncılık A.Ş projesidir. Külyay Yayıncılık A.Ş. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. Külyay Yayıncılık A.Ş sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında Külyay Yayıncılık A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır. Külyay Yayıncılık A.Ş. iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

kulturyayincilik.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Külyay Yayıncılık A.Ş. müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla  Külyay Yayıncılık A.Ş. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Külyay Yayıncılık A.Ş. ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Külyay Yayıncılık A.Ş. kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Külyay Yayıncılık A.Ş.’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

Külyay Yayıncılık A.Ş.'ye aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: İncirli Cad. No: 27 Bakırköy - İSTANBUL

 

Telefon: (0212) 572 19 70   Faks: (0212) 572 19 09

 

E-posta: info@kulturyayincilik.com

 

 

Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır.  -  Gizlilik   E-Posta Aboneliği İçin Tıklayınız.