STOKTA YOK

9.Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası (BEST) (BEST)

Stok Kodu: 9786052193556 Kategori: Soru Bankası
Yayını Paylaşabilirsiniz :
27.00 24.30 Satın Al


 

Kullanımı Kolay Kitaplar
 

 1. Best serisi kitaplarımız konu anlatımı, soru bankası ve çalışma testi olarak hazırlanmış olup her branş bu üç tür üründe ortak akış planına sahiptir. Örneğin 9.sınıf Matematik soru bankası kitabını alan bir öğrenci 1. basamakta gördüğü konuyu, konu anlatımı kitabının 1. basamağında da görebilecektir ayrıca çalışma testinde de ilk sırada ilgili konuyu bulacaktır.
 1. Soru bankalarımız basamak basamak hazırlandığı için öğrencilere kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Öğrenciler kitabın tamamını taşımak yerine kitabın içinden ilgili basamağı silikonlu yerlerinden koparıp yanına alabilecektir.
   


 

Eğitim Sistemine Uygun İçerik

 1. Soru bankası kitaplarımız Millî Eğitim Bakanlığının müfredatına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır.
   
 2. Her testte ÖSYM standartlarına ve ÖSYM’nin güncel soru tiplerine göre hazırlanan çok sayıda soru bulunmaktadır. Ayrıca yazarlarımız soruları hazırlarken ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavları (TYT, AYT, ALES, DGS, KPSS vs.) tarayarak çıkması muhtemel soru tiplerine yer vermiştir.
 1. Soru bankası kitaplarımızda konular basamaklara, basamaklar da mikro alt başlıklara indirgenerek hazırlanmıştır. Böylece bir konu ile ilgili sınavda karşınıza gelebilecek her tip soruyu çözmüş olacaksınız.


 

Teknoloji Destekli Kitaplar

 1. Soru bankası kitaplarımızın tüm sorularının çözümleri uzman öğretmenlerimiz tarafından yapılmış olup istediğiniz her sorunun video çözümünü izleyebilir, soruların farklı çözüm yollarını görebilirsiniz. Soru çözümlerine DİJİ ÖĞRENCİ mobil uygulamasından ve web sitesinden ulaşabilirsiniz.
   
 2. Akıllı telefonlarınızın marketinden indirebileceğiniz DİJİ OPTİK uygulaması ile soru bankasının içindeki basamak kontrol testlerinde bulunan optik formları okutarak doğru, yanlış, boş ve net bilgilerinize anında ulaşabilir, istediğiniz sorunun çözümünü anında izleyebilirsiniz.
   
 3. Kitaplar hazırlanırken öğretmenlerimiz de unutulmadı. Ders anlatımını kolaylaştıracak şekilde kitaplarımız akıllı tahtaya aktarıldı. DİJİ ÖĞRETMEN mobil uygulamasından veya web sitesinden öğretmenlerimiz kitapların akıllı tahta içeriklerine ulaşabilmektedir.

Sayfa Sayısı: 132

Kağıt/Gr : 90 cm

Kapak/Gr: 300 Gr Mat Kuşe

Ebat: 22 cm x 26 cm